portheimka-event.png

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

Nadcházející události
Sun, Aug 09
Kopřivnice
Craft Team Running 2020
Sdílet
Sat, Aug 15
Lipno nad Vltavou
Lipno sport festival
Sdílet
Sat, Aug 15
Lipno nad Vltavou
MIZUNO TRAIL RUNNING CUP 2020
Lipenský půlmaraton: 8, 21 km, dětské překážkové běhy
Sdílet
Sat, Aug 22
Lipno nad Vltavou
Craft Team Running 2020
Sdílet
Sat, Sep 05
Dolní Morava
MIZUNO TRAIL RUNNING CUP 2020
Kralický půlmaraton: 7, 21 km, dětské překážkové běhy
Sdílet
Wed, Sep 09
KVS Praha
KVS Praha 4 OPEN
Sdílet
Sat, Sep 12
KVS Praha
Memoriál Dr. Karla Popela + Mistrovství ČR kanoistika KVS Praha
Sdílet
Sat, Sep 19
Praha 4
Kavky 4 Sport
Sdílet
Sat, Sep 19
Praha 4
Vyhlášení sportovce Prahy 4
Sdílet
Sat, Sep 19
Praha 4
Craft Team Running 2020
Sdílet
Sun, Oct 04
Český les
MIZUNO TRAIL RUNNING CUP 2020
Půlmaraton Český les: 8, 21 km, dětské překážkové běhy
Sdílet
Sun, Oct 18
Praha
MIZUNO TRAIL RUNNING CUP 2020
Nejstarší český maraton Praha - Dobříš
Sdílet
Sat, Oct 31
Praha 4
Euro Cross ČNB
Sdílet
Sun, Nov 01
Motol
MIZUNO TRAIL RUNNING CUP 2020
Motolské jamky - 5,10 km, dětské běhy
Sdílet

© 2020  SportGroup.eu s.r.o. I Česko I Vyrobil: www.fullhouse.cz s.r.o.