top of page

Kavky 4 sport a Craft Team Running: Chystá se týmový půlmaraton i desítka


Hledáte běžecký program na sobotu (18. září)? Už počtvrté se poběží týmový závod v centrálním parku na Pankráci v Praze 4. Ale poprvé bude na programu nejen půlmaraton, ale i desítka. Tedy unikátní společný zážitek v družstvu. A hlavně skvělá šance i pro začínající běžce absolvovat vzdálenost, na kterou byste si (zatím ještě) sami netroufali. Už tradiční Craft Team Running je součástí sportovně-společenského festivalu Kavky 4 sport.


„Poprvé se poběží nejen po parkových stezkách a mezi vodotrysky s panoramatem mrakodrapů, ale také po okolní uzavřené silnici. Tedy méně prudkých zatáček a tudíž možnost na plynulejší tempo,“ říká Martin Dvořák z pořádající agentury SportGroup.eu.


Na 1,3 km dlouhém okruhu se na osmi úsecích (na 10 km) nebo šestnácti (půlmaraton) vystřídají tři nebo čtyři běžci (kolik jich seženete nebo nasadíte, v kategoriích ženy, muži nebo mix). Jejich pořadí si tým může libovolně měnit i v průběhu závodu podle míry únavy či v rámci taktických tahů. Předává se tradiční štafetový kolík. V epicentru jitří atmosféru dýdžej a moderátor, účastníci i fanoušci mají dokonalý přehled o vývoji situace. A hlavně: Utíká to tak rychle, že si ani téměř neuvědomíte, že už máte půlmaraton za sebou!Partnerem akce je Hlavní město Praha


7 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page