top of page

Běžecká škola Prahy 4 odstartuje již začátkem dubna!


Byli jste si párkrát zaběhat, ale samotného vás to nebavilo? Chcete zhubnout? Potřebujete se vyrovnat se stresem nebo si jen vyčistit hlavu? Tak právě pro vás je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 4!

Běhání prožívá svoji renesanci a věnuje se mu denně miliony lidí po celém světě. Není divu, jde o nízkonákladový sport, běhat lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem. „Praha 4 má navíc ideální podmínky pro běhání, od asfaltového nábřeží v Podolí až po parky a lesy v Krči či v Hodkovičkách,“ připomíná starosta Pavel Caldr, který nový projekt MČ Praha 4 podporuje. Běžecká škola Prahy 4 má za cíl sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách. Přihlásit se tedy mohou jak výkonnostní běžci, tak i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další. Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvy- klé cesty prokřižované.


První sraz je naplánován na čtvrtek 3. dubna v 17.30 hod. v Krčském lese u můstku k rybníku U Labutě. Na místě běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin. „Běhat může skutečně každý, záleží jen na jeho odhodlání a vůli. Nenechte si proto ujít tuto výjimečnou šanci a přidejte se k těm, kteří již pravidelně sportují, nebo mají snahu začít žít zdravěji,“ vyzývá starosta Pavel Caldr.

Podrobné informace najdete na www.behamenactyrce.cz.

1 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page